Oferta remontów w Poznaniu:

remonty-poznan

Remonty Poznań – Fachowa robota

Firma Decor specjalizuje się w kompleksowych remontach wnętrz budynków mieszkalnych oraz przemysłowych na terenie Poznania i okolic. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Z powodzeniem działamy w branży remontowo – wykończeniowej od 10 lat, czego efektem jest rosnące grono zadowolonych klientów.

Podczas remontu domu, mieszkania czy biura mamy jasną i sprawdzoną strategię postępowania. Wspólnie z klientem omawiamy zmiany jakie mamy wprowadzić i doradzamy wybór najlepszych materiałów budowlanych. Po dokładnym ustaleniu każdego szczegółu przystępujemy do pracy podczas której jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

Kontakt

Jak do nas dojechać?

Zobacz nas podczas prac remontowych w Poznaniu:

 

Finish!

Opublikowany przez Decor Poznań – Firma remontowa na 4 stycznia 2017

 

Remonty Poznań Overall rating: 5 out of 5 based on 2 reviews.

Nieliczna terminowa firma

★★★★★
5 5 1
Z wielu firm remontowych z którymi miałem do czynienia, firma Decor jest terminowa. Przy tym oferuje korzystny stosunek jakości usługi do ceny. Polecam Poznaniakom tą firmę.

Sprawdzona firma

★★★★★
5 5 1
Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Decor to rzetelna firma remontowa godna polecenia w Poznaniu. Profesjonalne podejście do klienta.